Mobil Sohbet bir çok önceliği olan ve telefon, tablet ve daha bir çok cihazlarınız ile bağlanabileceğiniz sistemdir. Burada amaç kişilerin bir çok farklı yerlerde bulunmaları ile hiç bir kesinti yaşamadan istedikleri noktaya ulaşmaları hedeflenir. Peki Sizler ne yapmak istiyorsunuz.

Burada bir çok farklılıkla birlikte ne yaptığınızı da bilmeniz gerekiyor. Bakıldığın da aslında çok basitmiş gibi görünen ama hiç de kolay olmayan ilişkiler ile karşılaşabilirsiniz. Hayatımızın bir çok alanında yenilikler ile karşılaşıyoruz evet. Peki Sohbet ve ilişki düzeyinizi belirlemeyi hedefleyen uygulamalar ile karşılaştınız mı. Bizler yeniliklerine devam eden ve her geçen gün Sizlerin yorum ve önerileri ile geliştirmeler yapan insanlarız.

Yenilikçi yapımız ile Burada sadece Chat imkanı değil bir çok farklı Mobil olanaklar sunuyoruz. Örneğin bir kişi ile diyalog içerisinde olduğunuz da devreye girecek olan algoritmamız Sizlere nasıl bir kişilik ile karşı karşıya olduğunuzu belirtebiliyor. Bu da Sizin karşıda ki insana davranmanız gereken bir çok konuyu özetleyerek yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir